Firma

FIRMA BRUKARSKA BRUKARSTWO KATOWICE Z KATOWIC – NASZA HISTORIA

 

Firma brukarska brukarstwo Katowice, powstała w 2000 roku w Katowicach. Początkowo była jednoosobową działalnością gospodarczą, prowadzoną przez właściciela Jerzego Króla. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w wykonanie każdego projektu sprawiły, że liczba zleceń stale rosła.

 

Zadowoleni Klienci z Katowic, często polecali usługi Pana Jerzego swoim krewnym i znajomym, pracującym i żyjącym na terenie Katowic i okolic tego miasta. Dlatego działalność na stałe osiadła w tym miejscu. Pan Jerzy przeniósł się wraz z rodziną do Katowic, aby móc jeszcze sprawniej obsługiwać swoich Klientów.

 

Praca od zawsze była dla niego pasją, która poza środkami do życia dawała mu dużo radości i zadowolenia. Dlatego zatrudniając kolejnych pracowników, osobiście dopilnował, by byli to ludzie podobni do niego – z zapałem podchodzący do pracy, sumienni i uczciwi, chcący się uczyć. Sam przekazał im wiele tajników tego zawodu, sprawiających, że jakość wykonanych prac jest nieporównywalnie lepsza od realizacji konkurencyjnych firm.

 

Rozwój firmy ruszył pełną parą. Tak zresztą dzieje się do dziś. Ciągłe inwestycje w dobrej jakości sprzęt i dokształcanie pracowników, powodują, że projekty wykonane prze brukarstwo Katowice, cechują się wyjątkową starannością.

 

 

SKORZYSTAJ Z NASZYCH DOŚWIADCZEŃ

 

Wieloletnie doświadczenie na rynku powoduje, że naszą pracę cechuje pełen profesjonalizm. Jeżeli więc szukasz formy, która kompleksowo podejmie się układania kostki lub płyt przy Twoim ukochanym domu, wybierz fachowców, który znają się na swoim fachu – brukarstwo Katowice.

 

Wiele lat pracy nauczyło nas pokory do zawodu brukarza. Wiemy, że każdy projekt trzeba wykonywać z dbałością i detale i najwyższą starannością. Tylko wtedy efekty cieszą oko a gotowa powierzchnia stanowi dla nas powód do dumy.

 

Przepracowane lata nauczyły nas również czegoś, o czym spora część konkurencyjnych firm, które nie istnieją na rynku tak długo, jak my, nie wie. Cenimy Twój czas, więc planujemy prace w taki sposób, żeby realizacja zlecenia przebiegała sprawnie i bez komplikacji. Oddajemy skończony projekt w wyznaczonym terminie.

 

Szeroka wiedza, pozwala nam na swobodne korzystanie z różnych materiałów, tak aby ich połączenie było trwałe, bezpieczne i cieszyło oko. Stwierdzenie „nie da się” zastępujemy „jak to zrobić”.

 

Wiele lat pracy na rynku miasta Katowice sprawiają, że dobrze znamy potrzeby mieszkańców tego miasta. Sami pochodząc z tej miejscowości, wiemy, z jakimi problemami borykają się Katowiczanie i znamy sposób na ich rozwiązanie! Sami mieszkając w tym mieście utożsamiamy się  z nimi, bo chcemy, żeby nasze miasto było piękne jeszcze przez długie lata.

 

Dotychczasowa działalność pozwoliła nam nie tylko na poszerzenie wiedzy i rozwój umiejętności, ale i nawiązanie wielu znaczących na rynku brukarskim kontaktów. Dzięki nim, możesz dzięki współpracy z nami, skorzystać z zakupu materiałów w najniższych cenach. A przecież nikt nie lubi przepłacać!

 

Wybierz najlepszą ofertę usług brukarskich w Katowicach i zatrudnij brukarstwo Katowice!